dr3

Jak szybko zrobić druk cyfrowy

Skończył się tusz w drukarce, a potrzebujemy bardzo szybko coś wydrukować. Najprościej w takim wypadku jest udać się do drukarnia cyfrowa Copygeneral.

Punkty te bardzo często są czynne przez całą dobę, tak wiec będziemy mieli możliwość wydrukowania niezbędnych dla nas dokumentów przez 24 godziny na dobę. Jest to świetne rozwiązanie również dla osób, które nie potrzebują drukować wielu dokumentów. Dla nich zakup drukarki nie jest wskazany, bo bardzo dużo pieniędzy wydawaliby na nowe tusze, bo szybko by wysychały.

W punktach Copygenral mamy możliwość wydrukowania praktycznie wszystkiego. Często z tego typu rozwiązań korzystamy przy produkcji i robieniu ulotek. Ulotki druk na szybkich urządzeniach bardzo sprawnie i szybko zostaną wydrukowanie.

Druk cyfrowy umożliwia nam drukowanie zarówno w kolorach jak i w postaci czarnobiałej. Przy drukowaniu większych ilości materiałów bardzo często możemy liczyć na spore zniżki i niewielką stawkę za wydrukowanie jednej strony.

Nie opłacalne jest również drukowanie dużych ilości dokumentów i innych rzeczy w domu, bowiem koszty tak dużego druku będą znacznie przewyższały te koszty, które ponieślibyśmy korzystając z punktów w których mamy możliwość samodzielnego drukowania.

W punktach copy general możemy drukować samodzielnie, bądź skorzystać z pomocy wyszkolonych pracowników, którzy odpowiednio dobiorą ustawienia naszego materiały tak aby został dobrze wydrukowany.

Dodaj komentarz