projektowanie-lazienki3

Łazienka – jak ją wyposażyć?

Wystrój łazienki to już raczej prace wykończeniowe, po brudnych robotach, takich jak skuwanie a następnie kafelkowanie i fugowanie, pomieszczenie należy ubrać w przedmioty, które nadadzą charakter i styl. Niezwykle istotne elementy wyposażenia łazienki takie jak wanna lub kabina prysznicowa, umywalka, bateria, deska sedesowa, to elementy bardzo potrzebne i niezbędne w każdej łazience. Wybór tych porcelanowych przedmiotów nie należy do łatwych czynności, ponieważ sami dobrze wiemy jak jest kiedy stajemy przed wyborem kabina czy wanna, zwykła bateria wannowa czy super inteligentna, bezdotykowa bateria.

Meble łazienkowe (http://www.topsanit.pl/pl/c/Meble-lazienkowe/66) to temat rzeka, szeroka gama propozycji takich mebli sprawia – że przed dokonaniem wyboru i zdecydowaniem się na te a nie inne powinniśmy mieć już obrany kierunek, w jakim, wygląd naszej łazienki ma zmierzać. Chcemy aby nasza łazienka była w ciemnej czy jasnej tonacji, meble by przypominały drewno czy były białe i gładkie i porcelanowe i nie wiemy jeszcze jakie, dokonanie końcowego wyboru wprawia nas w prawdziwy zawrót głowy. Znane markety proponują nam rabaty i doładowania do kart lojalnościowych, jeżeli zakupy zrobimy właśnie tam, proponują nam meble na wymiar, dopasują meble do każdego dziwnego miejsca w naszej łazience, sprawią, że łazienka będzie piękna, funkcjonalna i estetyczna.

projektowanie-lazienki

W tym całym kołowrocie, może najpierw zdecydujmy się na projekt – przelejmy wizję naszej łazienki na papier albo w odpowiednim programie komputerowym zróbmy wizualizację naszej łazienki i mebli, które chcemy zakupić.
Obok licznych szafek i szafeczek, ławek, koszy na ręczniki i brudną bieliznę, ciekawą propozycją są szafki podumywalkowe. Ten mebel nie tylko sprytnie zaprojektowany by ukryć umywalkę, sprawia, że mamy sporo miejsca na swoje dodatkowe łazienkowe przedmioty. Szafki takie są na ogół wiszące, toteż miejsce pod nimi łatwo jest zachować w czystości. Znajdują się w środku pod umywalką, półki na przedmioty, albo specjalne szuflady, które ukrywają wolną zagospodarowaną przez nas przestrzeń.

lazienki2

Nasza łazienka to miejsce specjalne dla nas – przystosowane do naszego odpoczynku i zregenerowania naszych sił po całym ciężkim i pracowitym dniu. Powinna być ona miejscem stonowanym i uspokajającym nasze nerwy. Wybór wszelkich przedmiotów do jej wnętrza i wygląd jej to nasza indywidualna decyzja i nasz wybór. Za bardzo nie dajmy się zwariować tym licznym marketowym propozycjom i zróbmy to na co sami mamy ochotę i wybierzmy jej wystrój w taki sposób by cieszył tylko nas i naszą rodzinę.

Dodaj komentarz