mu3

Makijaż permanentny – spełnij marzenia

Makijaż permanentny pozwala zamaskować niedoskonałości, podkreślić walory naszej urody i co najważniejsze nie rozmazuje się w najmniej oczekiwanym momencie. Ten sposób makijażu jest całkowicie bezpieczny dla naszego zdrowia jest wykonywany naturalnymi barwnikami które wprowadza się pod powierzchniową warstwę skóry. Trwałość takiego makijażu zależy od typu skóry może utrzymywać się od trzech do pięciu lat.

Makijaż permanentny to bardzo dobre rozwiązanie dla osób uczulonych na kosmetyki kolorowe, dla osób które mają bardzo cienkie brwi lub nie posiadają ich wcale, sportowców a także dla osób korzystających często z basenu. Chcesz wyglądać pięknie ale nie masz czasu na codzienny idealny makijaż? Znaleźliśmy rozwiązanie! Makijaż permanentny w salonie kosmetycznym J’adore Instytut pozwoli spełnić twoje marzenia kosmetyczne.

Wszystkie marzymy o tym żeby mieć idealne brwi niestety nie zawsze jest tak jak chcemy dlatego mamy do zaoferowania profesjonalny makijaż permanentny brwi. Po tym zabiegu brwi będą kształne i równe. Nie będziesz musiała codziennie martwić się o to czy brwi będą symetryczne i czy nic się nie rozmazało. Makijaż permanentny pozwoli Ci na lekkie skorygowanie lub całkowitą rekonstrukcje brwi.

mu4

Czekaj to jeszcze nie wszystko! Pragniesz pięknych ust przez całą dobę bez konieczności poprawek? Wiemy jak tego dokonać! Makijaż permanentny ust pozwoli Ci osiągnąć ten sukces. Dzięki naszej ofercie będziesz mogła podkreślić kontur ust, wyrównać niedoskonałości w ich naturalnym kształcie oraz delikatnie je powiększyć. Dobierzemy kolor który idealnie pasuje do Twojej urody i w którym wyglądasz najlepiej. Nie będziesz musiała martwić się już o makijaż ust zapomnij o konturówce i niespełniających oczekiwań szminkach.

Wyglądaj pięknie w każdej chwili! Oferujemy profesjonalne i indywidualne podejście do klienta oraz konkurencyjne ceny. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły dotyczące zabiegu oraz umów się na wizytę! Serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego J’adore Instytut oraz na stronę internetową http://jadoreinstytut.com/makijaz-permanentny/

Dodaj komentarz