profile aluminiowe led

Nowoczesność w Twoim domu

Stylistka wnętrz wciąż się zmienia. Jedno jest jednak ponadczasowe – oryginalne, odważne formy połączone z elegancką technologią. Gdy już przejedzą się nam ciepłe, skandynawskie formy pełne koców, drewna i ciepłych barw możemy sięgnąć po najnowszy trend – wnętrze nowoczesne.

Wnętrza nowoczesne charakteryzują się minimalistycznymi formami i ukrytą przed oczyma elektroniką. Jednym ze sztandarowych rozwiązań w tym stylu są profile do LED. Ich miękkie światło może mieć dowolną barwę, a nawet ją zmieniać dzięki zastosowaniu listwy typu RGB. Łazienka wykończona w ten sposób budzi skojarzenia z drogimi hotelami, a futurystyczny pokój pełen bieli i świata spodoba się każdemu, kto ceni sobie prostotę i elegancję.

Podwójne sufity wyposażone w listwy LED wyglądają wręcz nieziemsko. Nie widać źródła światła, ale jedynie efekt. Niemal dowolna długość taśm LED pozwala aranżować przestrzeń domową czy firmową w sposób ograniczany tylko przez nasze kreatywne podejście. Osobiście dodam, że bardzo podoba mi się to rozwiązanie w barach czy restauracjach; nie razi w oczy, nadaje tajemniczej atmosfery wnętrzu.

Istotne jest, iż nie jest to rozwiązanie drogie, dlatego odświeżenie biura przy pomocy listwy jest znakomitym pomysłem. Tym bardziej, że nie wymaga znacznych zmian w instalacji elektrycznej lub nie wymaga ich wcale.

Na rynku obecne są profile LED wykonane z plastiku, ale trwalszym rozwiązaniem są profile aluminiowe LED. Ich konstrukcja jest solidna i wytrzyma wiele lat. Poza tym – wyglądają naprawdę modnie. Warto je rozważyć, jeśli szukamy czegoś eleganckiego i solidnego.

Dodaj komentarz