liderzy

O organizacjach

Zastanawialiście się kiedyś co jest cechą charakterystyczną każdej organizacji? Moim zdaniem taką cechą jest przywództwo w organizacji. Bez przywódcy nie ma możliwości odniesienia sukcesu. Zdaje sobie sprawę, że może dla niektórych brzmi to delikatnie rzecz ujmując po prostu banalnie, ale taka jest prawda a z prawdą się nie dyskutowało i nie dyskutuje. Takie jest moje zdanie na ten temat.

Poza tym ważna jest też osoba, której zadaniem będzie zarządzanie czasem. Bez zarządzania i zadbania o przywództwo w organizacji czasem może dojść do nieprzyjemnych sytuacji czy nawet bardzo nieprzyjemnych i to nie jest tylko i wyłącznie moja opinia. Zresztą można powiedzieć, że historia jest dowodem na to, że moje słowa są całkowicie zgodne z prawdą. Co jeszcze można powiedzieć o jakiejś organizacji? Na pewno należy zwrócić uwagę na to, że nie możemy mieć w niej przypadkowych osób. Osoby, które u nas pracują muszą być całkowicie zaufane. Jest to obowiązek, którego w żaden sposób nie da się przeskoczyć i tutaj nie ma nawet nad czym dyskutować. W taki sposób powiedzieliśmy już na temat wszystkiego, co jest najważniejsze. Mam nadzieję, że to nie tylko moja opinia, ale i również każdego z Państwa.

Jeśli jednak coś jest dla Was niezbyt jasne to mam pewną propozycję. Otóż, moja propozycja jest taka, że wyjaśnię wszystko po raz kolejny. Moim celem jest możliwie jak najlepsza pomoc dla wszystkich Państwa. Mam nadzieję, że jest to całkowicie jasne. Jeśli nie pomogę wszystkim to wychodzę z założenia, że popełnione zostały mniejsze lub większe błędy.

Dodaj komentarz