w domu mam tylko rolety rzymskie od Krakżal Kraków

Odpowiedni wystrój okien

Przy remoncie naszego domu wpadło mi do głowy aby coś zmienić. Zastanawiałem się jak można udekorować pokój, bo już miałem dość rutyny. Nie mam takiej wizji, jak moja starsza siostra co do wystroju wnętrz, a szkoda. Dawno u niej nie byłem, ale wiem z opowiadań co nowego zrobiła, jak urządziła nową kuchnię. Wiem, że co pół roku robi jakieś niespodziewane przemeblowanie, ciągle coś dokupuje, albo sprzedaje.

Nie miałem czasu, żeby do niej pojechać, za to ona znalazła czas żeby przyjechać do mnie. Zobaczyła nasz dom po remoncie, a właściwie po wymianie parapetów. Stanęła przy oknie i zobaczyła gapiącą się w naszym kierunku wścibską sąsiadkę. W oknach zawsze miałem firanki, a na wieczór żaluzje. Monika mi podpowiedziała, że mógłbym założyć plisy albo rolety rzymskie i już nie będzie widać co się dzieje w sypialni. Szczerze mówiąc, ten pomysł bardzo mi się spodobał.

Wieczorem po wizycie mojej siostry, natchniony jej pomysłem, zacząłem szukać producentów rolet rzymskich i plis. Nie dałem rady wybrać, tyle tego jest, że się można pogubić. Poprosiłem nawet żonę, żeby usiadła koło mnie i pokazałem jej na czym rzecz polega i jej też bardzo się spodobały rolety rzymskie dające całkowicie nowy wystrój okien.

Zachęcony aprobatą żony, postanowiłem znaleźć odpowiednią firmę, która wszystko wykona, a jako że naszym miastem jest niemały Kraków to wiedziałem, że nie będzie problemu ze znalezieniem takiej. Chcieliśmy, żeby firma sama pomierzyła, dopasowała i zamontowała osłony okienne. Tym sposobem trafiłem i Wam też polecam rolety rzymskie z tego salonu Krakżal Kraków.

Dodaj komentarz