moda3

Ogromna szansa dla młodych i zdolnych projektantów. Obroty na polskim rynku odzieżowym rosną w szybkim tempie.

Z analizy firmy PMR, która stworzyła raport dotyczący polskiego rynku odzieżowego jednoznacznie wynika, że ogromna liczba Polaków chętnie inwestuje w branżę odzieżową. Dotyczy to zarówno przedsiębiorców, jak i klientów. Szczególnym powodzeniem cieszy się branża zajmująca się produkcją odzieży damskiej. W ostatnim roku producenci odzieży damskiej w Polsce odnotowali spory wzrost obrotów.

 

moda3Taka sytuacja zachęca młodych ludzi do rozpoczynania – własnej działalności gospodarczej właśnie w segmencie zajmującym się produkcją odzieży damskiej.

Można zauważyć duży wzrost liczby rodzimych marek zajmujących się właśnie produkcją odzieży damskiej.

Praca jako producent konfekcji damskiej w stworzonej przez siebie firmie – wydaje się być niezwykle atrakcyjnym zajęciem dla wielu młodych ludzi fascynujących się światem mody i pasjonujących się tworzeniem własnych projektów ubrań. Przykładem polskiej firmy, która zaczynając od niewielkiej pracowni odzieżowej, w wyniku ciekawego podejścia do branży mody, stała się rozpoznawalną i cenioną na rynku marką jest przedsiębiorstwo Lalaluna.

moda4Marki tworzone przez młodych i zdolnych projektantów są obecnie niezwykle cenione – dzieje się tak dlatego, że zwykle stylistyka ubrań, które proponują jest o wiele ciekawsza i bardziej oryginalna niż ta proponowana przez sklepy sieciowe, gdzie we wszystkich butikach, na ich wystawach wisi niemal identyczna odzież damska. Producenci, którzy stawiają na oryginalność i nieszablonowość, na rynku odzieżowym mają największe szansę, gdyż właśnie tego poszukują dzisiaj klienci, którzy są zmęczeni „sieciówkową identycznością”.

 

Artykuł powstał przy współpracy z

fashion4men logo

Dodaj komentarz