pexels-photo-243148

Opa&Company – skandynawski desing

Skandynawski design nie bez powodu cieszy się tak wielką popularnością na całym świecie. Skandynawowie słyną z jakości i dbałości o detale. Produkowane przez nich meble i akcesoria cechuje doskonałe wykończenie, wytrzymałość i estetyka. Polski sklep Opa&Company wychodząc ku potrzebom polskich miłośników nordyckiego stylu oferuje skandynawskie wyposażenie do każdego mieszkania.

Renomowane skandynawskie marki w Polsce

Przez wiele lat zdobycie produktów skandynawskich producentów podziwianych na całym świecie w Polsce graniczyło w cudem. Ideą, która przyświecała założycielom Opa&Company było ułatwienie dotarcia do skandynawskiego designu polskim klientom. W ofercie sklepu znalazły się więc meble skandynawskie (opaandcompany.com) i akcesoria takich marek jak Hubsch, Bloomingville, Nordal czy HK Living. Szeroki wybór i atrakcyjne ceny sprawiają, że północne wzornictwo jest na wyciągnięcie ręki.

Dlaczego styl skandynawski?

Działalność Opa&Company skupia się na stylu skandynawskim nie z powodu mody, ale wiary we wzornictwo, które cechuje funkcjonalność i estetyka. Projekty nordyckich twórców są znane na świecie ze swojej jakości. Wykorzystujące naturalne surowce, dopracowane w najmniejszym szczególne, świetnie zaprojektowane i wykonane idealnie nadają się do każdego wnętrza. Produkty oferowane przez Opa&Company to prawdziwe perełki – meble i akcesoria, które będą służyć przez lata i wzbudzą zachwyt nie tylko odwiedzających mieszkanie przyjaciół, ale także przyszłych pokoleń. Jakość wykonania i estetyka to cechy rozpoznawcze produktów nordyckich marek, w które inwestuje polski sklep internetowy Opa&Company.

Dodaj komentarz