skrzypal2

Skrzyniopaleta plastikowa

Czym jest skrzyniopaleta plastikowa? Skrzyniopaleta plastikowa, to najogólniej mówiąc opakowanie transportowo-magazynowe. Jest niezastąpiona podczas dystrybucji, a także magazynowania różnego typu wyrobów. W zależności od ich przeznaczenia, muszą spełniać określone standardy i normy. Skrzyniopalety występują w różnych rozmiarach, kolorach i wersjach (m.in. na stopach, płozach, kołach; ze ścianami litymi lub ażurowymi; z klapą uchylną na jednym z dłuższych boków lub bez klapy; skrzyniopalety składane).


Zastosowanie skrzyniopalet plastikowych

Skrzyniopalety plastikowe stosowane są w wielu dziedzinach przemysłu (m.in. przemysł owocowy, warzywny, mięsny, rybny, tekstylny, metalurgiczny, chemiczny). Pomagają w organizacji procesów logistycznych, transportowych i magazynowych. Znacznie ułatwiają i przyspieszają wykonywaną pracę. Świetnie sprawdzają się w przypadku ciężkich przedmiotów. Istnieje możliwość ich stosowania w zmechanizowanych systemach produkcyjnych.

Zalety skrzyniopalet plastikowych

Skrzyniopalety plastikowe posiadają szereg zalet, więc właśnie dlatego są najchętniej stosowane przez różnego typu przedsiębiorstwa. Przede wszystkim skrzyniopaleta z atestem może mieć kontakt z wyrobami żywnościowymi. Ponadto, jest to produkt niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, a także warunki eksploatacji. Skrzyniopaleta plastikowa może być użytkowana w skrajnych temperaturach, a także mieć kontakt z chemikaliami. Jest łatwa i szybka w utrzymaniu czystości oraz nie wymaga specjalistycznych zabiegów konserwujących. Mała masa umożliwia wygodne użytkowanie i bezproblemowe przemieszczanie. Jest to również produkt przystosowany do obsługi wózkiem widłowym.

skp5

Wysokojakościowe skrzyniopalety plastikowe znacząco zwiększają efektywność pracy w przedsiębiorstwie. Ten solidny i stabilny pojemnik świetnie sprawdza się w przypadku magazynowania i transportu nawet ciężkich towarów. Standardowa pojemność użytkowa skrzyniopalety wynosi od 300 do 700 litrów przy nośności od 290 do 500 kg.

Patronat artykułu
http://opakowania-plastikowe.pl/

Dodaj komentarz