krówki reklamowe

Słodki kącik na Twoim przyjęciu ślubnym

Przyjęcie ślubne niezaprzeczalnie związane jest z podjadaniem specjalnie na tę okazję przygotowanych słodkości. Pełne rodzynek serniki, czekoladowe muffiny oraz ciężki ciasta tortowe są zdecydowanie passe.

W dzisiejszych czasach Państwo Młodzi stawiają na innowacyjne rozwiązania nie tylko w kwestii samego przebiegu ceremonii, ale również menu podawanego podczas zabawy weselnej. Makaroniki, cake- popsy oraz krówki ślubne to niewątpliwie najczęściej wybierane słodkości mające za zadanie umilenie czasu spędzonego na świętowaniu wraz z nowożeńcami.

Produkowane prze manufakturę Sweet Corner krówki ślubne i krówki reklamowe to strzał w dziesiątkę. Przygotowywane z wysokiej jakości składników słodycze zachwycą każdego bez względu na upodobania kulinarne. Charakteryzująca je kruchość to oznaka świeżości i zapewnienie doskonałego smaku.

Możliwość personalizacji opakowania krówek uznać można za pionierską. Nadrukowanie stworzonej przez Młodą Parę grafiki pozwala na nadanie krówkom indywidualnego charakteru. Państwo Młodzi najczęściej sami projektują interesujący ich wzór, ale mają oni również możliwość skorzystania z bezpłatnej bazy projektów. Przedstawienie na opakowaniu krówek imion zakochanych, czy ważnych dla nich dat pozwala na zbliżenie z zaproszonymi osobami. Obdarowanie ich słodkością to nie tylko uprzejmość, ale również sposób na zacieśnienie więzi. Podarunek otrzymany przez gościa jest dla niego jasnym sygnałem, że jest on mile widziany- takie wspomnienia weselna są najważniejsze.

Zobacz więcej na Sweet-corner.eu | krówki reklamowe

Dodaj komentarz