spod1

Spódnice na każdą okazję

Jeżeli planujemy jakieś wytworne wyjście lub zobowiązujące spotkanie, to najczęściej wybieramy elegancki i szykowny look. Jak zatem zaplanować modne i dodające klasy stylizacje?

Do eleganckich kreacji, najczęściej zaliczają się sukienki, szpilki, wieczorowe torebki i klasyczne płaszcze. Jednak niewiele pań zdaje sobie sprawę z tego, że spódnica w połączeniu z klasyczną białą koszulą lub zwykłą, elegancką bluzką też wygląda świetnie. Do tego, ten rodzaj ubrania jest naprawdę modny w tym sezonie.

Spódnice na kilka sposobów

Jak zatem łączyć spódnicę tak, by pasowały na elegancką okazję i do tego dodawały nam klasy? Wystarczy dobrać odpowiednie dodatki i wszystko dobrze skomponować kolorystycznie. Nie poleca się zakładania czarnej koszuli i spódnicy w tej samej barwie, ponieważ wszystko się zleje i nie będzie to wyglądało dobrze. Poza tym wiele ubrać w kolorze czerni ma inne odcienie, koszula może być lekko sprana, a spódnica będzie intensywniejsza i w ten sposób połączenie dwóch takich samych barw nie będzie wyglądało elegancko i osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego.

Modne połączenia – bluzka i spódnica

Żeby bluzka dobrze wyglądała w połączeniu ze spódnicą, wystarczy aby była w innym kolorze i wzorze. Nie zapominajmy o tym, że jeżeli zakładamy gładką dolną część garderoby to koszula może mieć jakiś lekki wzór. Nie przesadźmy my z dodatkami, makijażem czy fryzurą. Do takiego outfitu wybierzmy klasyczną torebkę, buty, kolczyki i zróbmy lekki makijaż.

Spódnice na czasie

Najmodniejsze spódnice w tym sezonie, to takie, które sięgają kostek lub są lekko przed kolana. Barwy pożądane i na czasie, to kanarkowa żółć i intensywne odcienie wszystkich kolorów. Jeżeli lubimy wzorzyste ubrania, to wybierzmy te w pionowe paski – ten wzór to absolutny must have!

Zakupy online – Heppin

Jeżeli nie wiesz gdzie kupić takie modne ubrania, to tutaj dostępne są spódnice: https://heppin.com/spodnice_moda_damska_k-125.htm, a tutaj znajdziesz spódnice online: https://heppin.com/moda_damska_dla_niej_promocja_k-60_f-promocja–1.htm. W sklepie Heppin, zawsze możesz liczyć na wiele promocji i rabatów, dzięki którym szybko odświeżysz swoją garderobę i przygotujesz ja na nadchodzącą wiosnę. Nie czekaj, sprawdź już dziś jakie modne spódnice wiosenne możesz mieć w swojej szafie!

Dodaj komentarz