hotel 4

Systemy niezbędne w każdym nowoczesnym hotelu.

Współczesny hotel nie jest już tylko miejscem do spania i odświeżenia się. Trzeba spełnić wszystkie wymagania klientów, nawet tych bardzo wybrednych. W tym celu niezbędne jest wyposażenie hotelu w nowinki technologiczne i dostęp do wielu udogodnień. Takie działanie pozwoli wyróżnić się spośród konkurencji i zdobyć wiernych oraz zadowolonych klientów, którzy wrócą w przyszłości. Jaki więc powinien być współczesny hotel?

hotel 2Najistotniejszą rzeczą jest spełnić oczekiwania naszych gości – z tego powodu należy zainstalować system telewizji hotelowej. W każdym z pokoi powinien być telewizor z dużą ilością kanałów w jakości HD. Różnego rodzaju dostępne programy pozwolą znaleźć każdemu z gości coś co go zainteresuje. Ciekawą funkcją jest wprowadzenie płatnych kanałów lub VOD. Gość będzie mógł zapłacić za oglądanie niektórych programów lub filmów co zwiększy atrakcyjność pobytu. Co więcej może to być dodatkowe źródło dochodu. System telewizji hotelowej umożliwia również pełną obsługę gościa. Może on poprzez telewizor w swoim pokoju zamówić posiłek lub zarezerwować dłuższy pobyt oraz go opłacić. Będziemy też w stanie wysyłać indywidualne wiadomości dla każdego z gości, które zostaną wyświetlone na ekranie. Można więc śmiało powiedzieć, że jest to niezwykle przydatny system.

Aby mieć możliwość tak zaawansowanego zarządzania – należy zaopatrzyć się w program do obsługi hotelu. Oprócz taki funkcjonalności, które pozwolą nam na obsługę gości przez system telewizji, posiada również wiele innych równie przydatnych. Oprogramowanie takie pozwala na łatwiejszą rezerwację oraz rejestrację gości. Dzięki temu będziemy w stanie wdrożyć rejestrację o opłaty przez internet. Obecnie jest to podstawowa opcja, która posiada każdy dobry hotel. Szereg innych funkcji zapewni dostęp do specjalistycznych raportów, które pozwolą zoptymalizować pracę i jeszcze lepszą obsługę. System zarządzania hotelem pozwoli też uniknąć wszelkiego rodzaju błędów, które często popełniają ludzie. Wpłynie to bardzo pozytywnie na prestiż hotelu oraz zadowolenie klientów.

tv hotel 2Podstawą jest też dostęp do internetu – wielu gości pracuje podczas pobytu w hotelu i muszą mieć połączenie z siecią. Naszym zadaniem jest zapewnić im to w najlepszy możliwy sposób. Najlepszym pomysłem jest stworzyć sieć bezprzewodową, ponieważ wiele urządzeń nie obsługuje przewodowej i jest to bardziej wygodne. Dostęp do Wi-Fi powinien być zapewniony w jak największej ilości miejsc. Zamawiając instalacje takiego systemu warto upewnić się o odpowiednie ustawienie maksymalnej prędkości dla każdego użytkownika. W innym przypadku jedna osoba, która będzie ściągać duży plik, może znacznie ograniczyć dostęp innym użytkownikom.

Wszystkie te systemy są niezbędne każdemu nowoczesnemu hotelowi – usprawniają jego działanie oraz dodają szereg udogodnień, które z całą pewnością zostaną docenione przez gości. Przy wyborze firmy, która zajmie się wdrożeniem wszystkich tych systemów, wybierzmy odpowiedzialnie. Sprawdźmy wcześniej opinię innych hoteli oraz zapoznajmy się z oferowanymi funkcjami.

 

Artykuł powstał przy współpracy z

ilumio logo

Dodaj komentarz