ud3

Urządzenia MFP jako najlepszy przyjaciel każdego pracownika biurowego

Urządzenia wielofunkcyjne można obecnie spotkać w każdym biurze rachunkowym, archiwum, każdej korporacji i kancelarii prawnej. Są to niezwykle funkcjonalne i komfortowe w użytku maszyny, które w znacznym stopniu ułatwiają codzienną pracę administracyjną firmy.


Funkcje urządzeń MFP

Urządzenia MFP czyli Multi Function Product to maszyny, które łączą w sobie funkcje co najmniej kilku urządzeń. Potrafią drukować, skanować, przesyłać faxy, kopiować, wysyłać wykonane skany do poszczególnych osób na podane adresy mailowe, lub zapisywać je w podanym, dostępnym dla wszystkich pracowników folderze. Ponadto świetnie sprawdzają się jako pomoc w codziennej pracy w biurze czy kancelarii, gdzie każdego dnia przychodzą nowe dokumenty, które trzeba zeskanować, skopiować lub przefaxować.

Personalizacja panelu w urządzeniach MFP

Każde urządzenie wielofunkcyjne jest wyposażone w panel sterowania, na którym dostępne są poszczególne funkcje urządzenia. Aby nieco ułatwić pracę poszczególnym pracownikom można taki panel w szybki i prosty sposób spersonalizować poprzez schowanie widgetów i shotcut-ów, które używane są rzadziej lub wcale, natomiast pozostawienie i powiększenie tych, których używa się każdego dnia. W ten sposób panel staje się znacznie mniej skomplikowany w obsłudze, dużo bardziej przejrzysty i bardziej funkcjonalny. Praca staje się również efektywniejsza.

dru6

Komunikacja urządzeń MFP z tabletami i smartfonami

Urządzenia wielofunkcyjne mogą komunikować się urządzeniami mobilnymi dzięki specjalnemu znacznikowi NFC, czyli Near Field Communication. Zbliżając smartfon do tego znacznika powodujemy połączenie się obu urządzeń, dzięki czemu można wydrukować konkretny dokument zapisany na smartfonie lub zapisać na tablecie skan wykonany na urządzeniu MFP.

Każda firma powinna mieć na wyposażeniu taką maszynę, ponieważ ona w znacznym stopniu pomaga w pracy, a także skraca czas wykonywania poszczególnych czynności, np. skanowania długiej umowy. Firma Kserkop chętnie pomoże w doborze odpowiedniego urządzenia, które spełni oczekiwania i odpowie na potrzeby wszystkich pracowników. Aby uzyskać więcej informacji najlepiej zalogować się na stronie internetowej firmy: http://www.kserkop.com/pl–urzadzenia-drukujace-9.

Dodaj komentarz