pucci3

Walizki i torby – na podróże małe i duże

Wakacje i szczyt urlopów już za nami. Mnie osobiście tegoroczny sezon urlopowy udał się bardzo. Jestem nauczycielem, więc tak jak i moi uczniowie, mam dwa miesiące wakacji. Ten czas staram się wykorzystać do maksimum i zwiedzić jak najwięcej. W trakcie roku szkolnego już nie będzie tyle czasu. Choć weekendowe wypady na pewno będą, szczególnie tanimi liniami.

Na udany urlop składa się wiele czynników. Na pewno atrakcyjne turystycznie miejsce, dobra pogoda, fajne towarzystwo i jeszcze parę innych. Udany wypoczynek można poznać też po ilości zdjęć, jakie przywozimy z wakacji. W moim przypadku tegoroczne wakacje były wyjątkowo udane. Udało się zobaczyć nawet więcej niż planowałem. Obyło się bez problemów, wszystko dopisało.

pucci1

Jest jednak jeden czynnik, o którym chciałbym napisać coś więcej. Nigdy nie przypuszczałem, że na udany urlop tak duży wpływ mają dobrej jakości walizki podróżne i torby podróżne. Jeszcze do niedawna miałem przeciętny bagaż, który wydawał się dobry. Niestety, nie wiedziałem co tracę. Przed tegorocznym sezonem trafiłem w internecie na firmę Puccini. To polska firma z wieloletnią tradycją. Specjalizuje się w produkcji bagażu podróżnego.

W jakiejś reklamie, nie pamiętam już gdzie, mój wzrok przyciągnęła walizka kabinowa Puccini (https://sklep.puccini.pl/walizki/walizki-male-kabinowe), zarówno wyglądem, jak i ceną – była akurat w promocji. Bagaż kabinowy to zmora moja i milionów pasażerów linii lotniczych, głównie tanich. Minimalne wymiary, minimalna waga. Nie znam nikogo, kto choć raz nie przekroczył tych limitów i nie musiał dopłacić lub zostawić na lotnisku co mniej wartościowych rzeczy. A dzięki walizce kabinowej Puccini miałem spokojną głowę. Jest idealna na wymiar, a do tego jest leciutka. Mieści się do niej wszystko, co potrzeba, a sama mieści się spokojnie w limicie. Puccini produkuje nawet specjalne walizki pod linię Wizzair, która ma szczególnie restrykcyjne limity!

pucci2

Drugi mój zakup to walizka na kółkach Puccini, która również okazała się strzałem w dziesiątkę. Kto raz użyje takiej walizki, nigdy nie wróci do torby na ramię, ani nawet plecaka. Jest świetna w marszu, a dzięki czterem kółkom można ją łatwo przesuwać na przykład w kolejce do odprawy na lotnisku.

Wychodzi na to, że torby podróżne Puccini to naprawdę duże ułatwienie dla podróżujących. Moja walizka kabinowa Puccini taka się okazała. Oszczędziłem sobie sporo nerwów, a i pewnie też pieniędzy. Są to produkty praktyczne, eleganckie i wyglądają naprawdę solidnie. To ważne, gdyż nie jest tajemnicą, jak pracownicy lotnisk bezceremonialnie traktują bagaże podróżnych.

Dodaj komentarz