apt9

Zakupy kosmetyków blisko Ciebie!

Obecnie po artykułach spożywczych to kosmetyki są grupą produktów najczęściej i najchętniej kupowanych przez konsumentów. Kosmetyki można nabyć w wielu punktach, również blisko domu, czy to drogeria czy ziko apteka, czy supermarket.


Kosmetyki, które oferuje drogeria są zazwyczaj w dość przystępnej cenie – a sama drogeria jest często w miejscach bardzo dostępnych dla kupujących. Drogeria ma też duży wybór różnych mniej lub bardziej popularnych marek, więc kosmetyki można dobrać według upodobań i zawartości portfela. Drogeria często oferuje również kosmetyki zapakowane w świąteczne pudełka, dzięki czemu można je podarować bliskim jako prezent na różne okazje. Można też liczyć na różne promocje na sprzedawane kosmetyki. Dzięki czemu drogeria zwiększa swoją sprzedaż a kosmetyki nie leżakują na półkach przez co zachowują swoje właściwości.

apt7
Ziko apteka oprócz leków i suplementów prowadzi również sprzedaż kosmetyków aptecznych – kosmetyki dostępne w ziko apteka mogą się różnić od tych, które oferuje drogeria. Przede wszystkim ziko apteka dba o wysoką jakość, więc możemy być pewni, że zakupione kosmetyki będą odpowiednio przebadane dermatologicznie i są bezpieczne dla naszej skóry. Ziko apteka przechowuje sprzedawane produkty w odpowiednich warunkach, często w lodówkach. To sprawia, że mamy gwarancję odpowiednich właściwości tych produktów. Ziko apteka to dobry wybór dla osób, które nie są przekonane do asortymentu, jaki oferuje drogeria. W ziko apteka zawsze możemy liczyć na profesjonalną obsługę i poradę farmaceuty. Docenią to osoby, które mają różnorodne problemy dermatologiczne i oczekują, aby ich kosmetyki były odpowiednio dobrane.

apt8
Na co jeszcze zwrócić uwagę – gdy kupujemy kosmetyki? Przede wszystkim istotna jest data ważności. Im dłuższa, tym kosmetyki są po prostu bardziej zakonserwowane. Większa ilość konserwantów to też gorszy wpływ danego specyfiku na naszą skórę. W ziko apteka można spotkać produkty z bardzo krótką datą ważności, robione ręcznie z ekologicznych składników. Należy jednak je użyć bardzo szybko i jest problem, gdy na przykład wybieramy się na wakacje. Na urlop lub wyjazd warto jednak wybrać kosmetyki, które oferuje drogeria. Są mniej wymagające, w przypadku wysokich temperatur. Oprócz daty ważności kupując kosmetyki warto zastanowić się nad pojemnością. Jeśli jakiegoś produktu nie używamy często lepiej kupić mniejsze opakowanie, aby zachowało swoje właściwości, nawet jeśli teoretycznie jest droższe. Ostateczny wybór drogeria czy ziko apteka to jednak kwestia własnych preferencji.

 

Artykuł powstał przy współpracy z

zikoapteka-logo

Dodaj komentarz